Neohodnoceno

Himalyo Cordyceps Caps - 60 kapslí

Vysoce kvalitní extrakt ze vzácné houby Cordyceps sinensis z oblasti Tibetu. Polysacharidy 40%, Manitol 15%. 

Skladem
Kód: KYFCAGRI1UD4VWVHPRODUCT
Značka: Himalyo
399 Kč
Kategorie: Relax

Rostlinné (veganské) kapsle skrývají šetrně připravený a neředěný extrakt ze vzácné houby Cordyceps sinensis. Sběr probíhá v oblasti Tibetu v nadmořské výšce nad 4 000 metrů. Cordyceps je považován za živé tibetské zlato a po staletí patří do zlatého fondu čínské a tibetské medicíny.  Díky svým specifickým nárokům je velmi vzácný a jeho sklizeň složitá; v současné době se vyskytuje pouze na Tibetské náhorní plošině, v Nepálu a v pohoří čínské provincie Qinhai. I proto byl po dlouhou dobu cordyceps výsadou jen čínského císaře a jeho vyvolených. V současné době je cordyceps hojně využívaný a je velmi oblíben i u špičkových vytrvalostních sportovců a u náročných profesí s vysokými požadavky na výkon.

Složení 1 kapsle: Extrakt z­ housenice čínské (Cordyceps sinensis) 334 mg, rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt z hlívy ústřičné v koncentraci 30:1 (Pleurotus ostreatus) 8,7 mg, plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (7 mg). Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně.

Upozornění: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Není určeno dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu a temnu, při teplotě 10 - 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Čistá hmotnost: 27 g

Zpět do obchodu